Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 741221
Kurum Adı : Bedri Rahmi Eyüboğlu İlkokulu
Telefon : 0 216 306 8695
Faks : 0 216 387 7286
WEB Adresi : http://breilkokulu.meb.k12.tr
Adres : Esentepe Mahallesi İnönü Caddesi Kızılırmak Sokak No14 34870 Kartal / İSTANBUL

VİZYON
• Sorumluluk bilincine alanlarının geliştirerek yükselten, • Sağlıklı iletişim kurallarından (Ben diliyle) iletişim kurma becerilerinin geliştiribilen, • Kendisinin ve başkalarının haklarına saygı gösterebilen, • İlgi yetenek, ihtiyaç ve beklentilerinin farkında olabilen. • Öğrencileri sosyal kültürel faaliyetlere katan ve destekleyen, • Kitap okumayı seven. • Yaparak yaşayarak eğitim ve öğretim ilkesinden hareketle araştırmacı ruhunun geliştirilmesini prensip edinen bir OKUL olmaktır.

MİSYON
Okulumuzda öğrencilerimize aile ortamlarındaki sıcaklığı, ilgi ve alakayı göstererek devletin sağlamış olduğu bütün imkanları onların eğitim-öğretim , huzur ve mutluluğu için seferber etmek. Eğitim - Öğretim kadrosu ve donanımlı altyapısıyla, teknolojik gelişmeleri takip eden, özgüveni ile kendini ifade edebilen, enerjisini, yetenekleri doğrultusunda kullanabilme yeteneğini kazandırmak. beslenmesi, giyimi ve davranışları ile okulumuzda verilen emeğin somutlaşması ve aynı imkanlara sahip diğer eğitim kurumlarına da örnek teşkil ederek eğitim faaliyetlerine katkıda bulunmak.

BAŞARILAR

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : Doğalgaz
Öğretim Şekli : Normal Öğretim
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:50-16:00
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz Kartal ilçesine 3km uzaklıktadır.
Ulaşım : Kartaldan; Ahmet Şimşek koleji önünden Java minibüsüne binip, Roka Pastanesinde inerek Ahmet Şimşek koleji önünden 134DK özel halk otobüsüne veya Esentepe minibüslerine binip, Esentepe mobilya önünde inerek E-5’ten; Kadıköy’den 16Y otobüsüne binip, İnönü caddesi durağında inerek, Metrobüsle; Soğanlık durağında indikten sonra, Kartal merkeze doğru yaklaşık 1200 metre yürüyerek okulumuza ulaşabilirsiniz.
Yerleşim Yeri Bilgisi :